AktualnościZ Polski

Warsztaty dronowe 2017 – start już w październiku!

Maciej Włodarczyk powraca z serią swoich Warsztatów Dronowych, czyli jednodniowych szkoleń dla operatorów bezzałogowych statków powietrznych organizowanych w największych miastach Polski. Tym razem Warszaty odwiedzą Gdynię, Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań, Rzeszów i Łódź.

Kto jeszcze nie słyszał, a tym bardziej nie mógł uczestniczyć w Warsztatach Dronowych Maćka Włodarczyka powinien przeczytać moją relację z początku tego roku gdy miałem okazję i przyjemność uczestniczyć w warsztatach po raz drugi.

W dużym skrócie Warsztaty Dronowe to ogrom wiedzy z zakresu prawa i zasad lotów BSP wyłożonych przez jedną z najbardziej kompetentnych osób w Polsce w tej dziedzinie. Maciej na codzień sam ma wpływ na kształt polskiej przestrzeni powietrznej więc temat zna od podszewki. Dzięki temu wszystko, czego dowiecie się na warsztatach jest wiedzą nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Już sama nazwa „Warsztatów” zdradza pewien szczegół – prócz wykładów są ćwiczenia praktyczne oparte o mapy przestrzeni powietrznej, zgłaszanie zamiaru lotów do odpowiednich służb, uzyskiwanie informacji o aktywności struktur i wiele więcej. Choć wykłady stanowią większą część całodziennego spotkania to mają one luźną formę – każdy może spytać w dowolnym momencie o aktualnie omawiany temat i rozwiać swoje wątpliwości.

Na koniec dodam, że warto wcześniej zarezerwować sobie miejsce na warsztatach w konkretnym mieście. Z własnego doświadczenia z zeszłych lat wiem, że np. w Krakowie miejsca rozchodzą się bardzo szybko, a ich ilość jest ograniczona więc nie ma co zwlekać z decyzją. Rezerwacji najlepiej dokonać przez stronę http://warsztatydronowe.pl/.

Świat Dronów ponownie jest dumnym partnerem cyklu Warsztatów Dronowych!

Terminarz warsztatów na rok 2017

  • 8.10.2017 – Gdynia
  • 15.10.2017 – Warszawa
  • 22.10.2017 – Kraków
  • 5.11.2017 – Wrocław
  • 12.11.2017 – Warszawa
  • 19.11.2017 – Poznań
  • 3.12.2017 – Kraków lub Rzeszów
  • 10.12.2017 – Łódź lub Warszawa

Wszelkich pozostałych informacji o Warsztatach Dronowych znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia: http://warsztatydronowe.pl/.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Drony Star Wars - gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen

Następny

ULC i GIODO podpisują porozumienie

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *