AktualnościWydarzeniaZ Polski

Szerokie zastosowanie dronów i ich prezentacja – 24.02.2020 r.

Już jutro – 24.02.2020 r. w poniedziałek w godzinach 18:30 – 21:00 w budynku Rotunda PKO w Warszawie odbędzie się wydarzenie pt. „Szerokie zastosowanie dronów i ich prezentacja” organizowane przez stowarzyszenie Women in Technology Poland. Na to wydarzenie należy się zarejestrować najpóźniej w niedzielę do godziny 20:00!

Gośćmi spotkania będą: prezes Polskiej Izby Systemów Bezzałogowych Dariusz Werschner oraz pasjonat i organizator cyklicznych wydarzeń „Flyday” z dronami Micro FPV Adam Pióro.

Oblicza dronów

Dariusz Werschner w swojej opowieści o dronach przedstawi oblicza tej dynamicznie rozwijającej się technologii, przedstawi jej cechy szczególne, opowie jakie pokłada się w niej nadzieje oraz jakie budzi obawy. Pokaże, jak będzie wyglądać, rozpoczynająca się nad naszymi głowami, bezzałogowa rewolucja.

Czy drony gryzą? Czyli szybkie i wściekłe mikrusy

Adam Pióro opowie co nieco o mikro dronach FPV, ich zastosowaniu w rozrywce, oraz innych zaletach. Zaprezentuje jak można nauczyć drona myśleć, rozpoznawać twarze czy inne obiekty. Na koniec będzie dyskusja o tym jak najlepiej zacząć przygodę z dronami.

Fanpage tego wydarzenia znajdziecie pod adresem: https://www.facebook.com/groups/128061214556534/.

Wejście jest bezpłatne, ale należy się zarejestrować na stronie: https://www.meetup.com/pl-PL/syrenkiwit/events/268810508/. Rejestracja przed wydarzeniem rozpoczyna się od godziny 18:00.

 

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Nowe zasady lotów BSP nad portem w Gdyni

Następny

Recenzja książki "Prawo dronów" wydawnictwa Wolters Kluwer

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *