AktualnościZ Polski

Spotkanie w sprawie powstania PISB – Warszawa, 22.03.2017r.

Już w najbliższą środę dowiemy się czy powstanie oficjalnie związek precodawców pod nazwą Polska Izba Systemów Bezzałogowych. Spotkanie założycielskie izby odbędzię się 22.03.2017 w Warszawie o godzinie 11:00 w siedzibie kancelarii prawnej DZP.

Polska Izba Systemów Bezzałogowych będzie organizacją dobrowolną, samorządną i niezależną w swojej działalności statutowej od organów administracji tak rządowej jak i samorządowej oraz od innych organizacji. Zarazem PISB będzie organizacją posiadającą osobowość prawną, która pozwoli jej działać na rzecz i we wspólnym interesie jego członków na terenie Polski jak również reprezentować interesy branży BSP poza granicami kraju.

Głównym celem stawianym przed PISB jest prowadzenie działań na rzecz poprawy otoczenia regulacyjnego oraz warunków organizacyjnych rynku systemów bezzałogowych w celu pełnego wykorzystania potencjału gospodarczego i technologicznego sektora.

Członkowie PISB będą mogli należeć do izby w charakterze członków zwyczajnych lub honorowych. Członkami zwyczajnymi mogą być pracodawcy mający siedzibę lub oddział na terenie Polski. Członkowie honorowi to osoby fizyczne lub podmioty, które szczególnie przyczyniłu się do powstania i rozwoju PISB.

Pozostałe ustalenia związane z powstaniem Polskiej Izby Systemów Bezzałogowych zostaną podane po zakończeniu spotkania we środę 22.03.2017r.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

FuriBee F90 - latająca pszczoła od GearBest.com

Następny

Przegląd prasy [1] - 21.03.2017

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *