AktualnościZ Polski

Rozstrzygnięcie konkursu – książka „Drony” wydawnictwa PWN

Czas rozstrzygnąć szybki konkurs, w którym można było wygrać 3 egzemplarze książki „Drony. Wprowadzenie. Technologie. Zastosowanie”. Mowa oczywiście o konkursie opisanym pod recenzją książki, którą można przeczytać w poprzednim artykule.

Spośród kilkudziesięciu nadesłanych odpowiedzi na pytanie:

„Czemu książka o tej tematyce powinna trafić akurat do Ciebie Czytelniku?”

zdecydowanie niełatwo było wybrać te trzy, których autorzy otrzymają książki. Ciekawostką i zaskoczeniem może być fakt, że wśród uczestników konkursu znaleźli się mundurowi, wojskowi, naukowcy a także sporo… studentów, których książka zainteresowała z racji tematu swoich własnych prac magisterskich (będących w trakcie tworzenia ;). To oznacza również, że moja recenzja książki zadziałała odpowiednio i zawęziła grono osób zainteresowanych tą publikacją do fanów technologii bezzałogowych wykraczających poza drony rekreacyjne do fotografowania i filmowania z powietrza.

Po burzliwych dyskusjach trzeba było jednak wybrać trzy konkretne nazwiska, z racji ochrony danych muszę je niestety podać w formie skrótowej – są to:

  1. Jędrzej K.
  2. Artur S.
  3. Adam L.

Do zwycięzców zostaną wysłane e-maile z potwierdzeniem wygrania książki oraz prośbą o podanie danych adresowych do wysyłki. Żałuję, że nie mogę nagrodzić większej ilości osób, bo niektóre odpowiedzi były naprawdę ciekawe, intrygujące, zabawne czy zaskakujące! 😉 Wszystkim dziękuję za udział i powodzenia w kolejnych dronowych konkursach.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Mistrzostwa Polski 2019 F9U w wyścigach dronów - wyniki

Następny

Plan DJI na najbliższe lata? Sprawić by drony były bezpieczniejsze

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *