AktualnościFilmyReklamoweZe Świata

Pierwszy film z drona marki GoPro

Mniej więcej w połowie tego roku Nick Woodman – twórca marki kamer sportowych GoPro – zapowiedział stworzenie własnego drona zintegrowanego do filmowania z powietrza. Wprawdzie konstrukcja ma być w pełnej krasie zaprezentowana dopiero w przyszłym roku, do sieci (na oficjalnym profilu YouTube marki GoPro) już teraz trafił film wideo, który przedstawia pierwsze nagranie z pokładu drona firmy GoPro.

Jak głosi tytuł i opis filmu jest to quadcopter (4-wirnikowiec), który został wyposażony w GoPro HERO4 zamontowaną na stabilizującym gimbalu. W opisie filmu można również znaleźć informację, że póki co jest to prototyp drona GoPro na zaawansowanym etapie produkcji – ostateczna jego wersja pojawi się w połowie 2016 roku. W filmie nie użyto żadnej post-produkcji jeśli chodzi o stabilizację – jeśli to prawda to trzeba przyznać, że gimbal stworzony przez GoPro jest naprawdę znakomity. Zresztą zobaczcie sami – warto obejrzeć w maksymalnej rozdzielczości 1440p:

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Nowe wytyczne ULC dla szkoleń praktycznych do UAVO

Następny

System wykrywania i omijania przeszkód z MIT

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *