AktualnościZe Świata

Gogle FPV od GearBest do oddania!

Drodzy klienci – OSTATECZNE OSTRZEŻENIE: w dniach 9-14 listopada zaczyna się największa coroczna wyprzedaż zwana EPIC 11.11!!!

Tak zaczyna się mail, który dziś odebrałem jako subskrybent na liście mailingowej portalu GearBest.com – jednego z największych chińskich e-marketów prowadzących sprzedaż produktów na cały świat. W Polsce dzień 11 listopada powinien kojarzyć się zawsze z Narodowym Świetem Niepodległości (i niech tak zostanie!), ale dla tych, którzy chcą kupić zdecydowanie taniej całe drony, części, akcesoria lub inne gadżety elektroniczne (i nie tylko) to chyba najlepsza okazja w całym roku.

Wśród różnych okazji i znaczących obniżek ceny GearBest przeprowadza coś, co nazywa się Daily Flash Sales, czyli „Codzienne Błyskawiczne Wyprzedaże”. Zaczynają się one o 16:00 czasu UTC, czyli o 17:00 czasu polskiego (w zimie to jest UTC + 1 godzina, latem UTC + 2h). Od 17:00 masę produktów z GearBest.com będzie można kupić w naprawdę okazyjnych cenach, ale trzeba się spieszyć, bo na te wyprzedaże trafiają jedynie ograniczone ilościowo produkty (LIMITED STOCK, LOWEST PRICE – better be fast!”).

Poza „szybkimi deal’ami” cała masa produktów ma obniżone ceny, nawet o 70% swojej wartości. Dodatkowe mega-promocje jakie GearBest.com przygotował to:

  • Ultimate Deal Coupons – kupony promocyjne obniżające wartości produktów z różnych kategorii o maksymalnie 15%
  • Brand Clearence Specials – zniżki do 70% na sprawdzone produkty znanych marek
  • US Warehouse Deals – zniżki na produkty w magazynie amerykańskim GearBest
  • EU Warehouse Bargains – zniżki na produkty z europejskiego magazynu GearBest, co oznacza szybszą dostawę niż bezpośrednio z Chin.
  • 11.11 GIFT RAIN – darmowe prezenty (kupony i zniżki) dla zalogowanych osób, które udostępnią przez swoje profile social media określone produkty lub kategorie produktów z GearBest

Wszystkie promocje i linki do poszczególnych znajdziecie również pod zbiorczym odnośnikiem http://www.gearbest.com/m-promotion-active-252.html.

Gogle FPV 5.8GHz do oddania – prezent od GearBest!

Dla moich czytelników mam dodatkową promocję. GearBest zaoferował, że prześle za darmo jednej osobie takie oto gogle FPV firmy JJRC model JJPRO F01. Są to niskobudżetowe gogle z wbudowanym odbiornikiem 64-kanałowym działającym na 5.8GHz (w pełnym zakresie 5645 – 5945MHz), z ekranem 5″, anteną i baterią zasilającą LiPo 1S w zestawie. Więcej o tych goglach + recenzja znajduje się na stronie produktu: http://www.gearbest.com/fpv-system/pp_410970.html.

Gogle FPV GearBest JJRC JJPRO F01
http://www.gearbest.com/fpv-system/pp_410970.html

Spośród osób, które spełnią poniższe warunki, wybiorę jedną, która otrzyma powyższe gogle. Co trzeba zrobić?

Kto chce gogle – do dzieła. Jak będzie sporo chętnych do tej zabawy to obiecuję, że ugram dla Was jeszcze jeden produkt z GearBest za free do oddania, możecie również zaproponować co byście chcieli tak do 100 dolców ;).

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

GoPro Karma wycofany ze sprzedaży

Następny

Duże zniżki na DJI Phantom 3 i 4

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *