AktualnościWydarzeniaZ Polski

DroneTech World Meeting Toruń już po raz siódmy! – 3-4.11.2022 r.

Siódma edycja tego corocznego spotkania twórców i użytkowników technologii bezzałogowych odbędzie się już 3-4 listopada 2022 r. w Copernicus Toruń Hotel.

Kolejny raz organizatorzy DroneTech World Meeting, czyli Fundacja Instytut Wspierania Nowych Technologii – tworzą w Toruniu platformę wymiany myśli, wiedzy, doświadczeń, pomysłów i inspiracji, by wspierać rozwój świata pojazdów, systemów bezzałogowych i autonomicznych w myśl idei „technologia w służbie człowiekowi i natury”. Jak co roku uczestnicy tego wydarzenia spotkają się w mieście przyjaznym nowym technologiom – w Toruniu.

Osoby, które nie mogą uczestniczyć bezpośrednio mogą liczyć na transmisję na żywo części konferencyjnej i wydarzeń towarzyszących, także w wersji z tłumaczeniem anglojęzycznym!

Co w tym roku czeka na uczestników DroneTech World Meeting Toruń?

Nowości!

  • Poligon doświadczalny – przeprowadzone zostaną ćwiczenia z udziałem służb mundurowych oraz dostawców rozwiązań bezzałogowych i peryferyjnych w ramach przygotowanego scenariusza sytuacji kryzysowych w kontekście akcji poszukiwawczo-ratowniczych.
  • LAWathon – konkurs dla prawniczych kół naukowych, w trakcie którego zespoły studenckie będą pracować nad uregulowaniem kwestii prawnych związanych z użytkowaniem BSP przez służby mundurowe. Cel – zwiększenie możliwości szybkiego wykorzystania potencjału BSP z zachowaniem rygoru bezpieczeństwa – safety first!
  • Prezentacje w powietrzu i… na/pod wodą – do dyspozycji twórców technologii będzie dostępna możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań w działaniu w dedykowanym do tego basenie zewnętrznym lub, w przypadku BSP, w otwartej strefie lotów.
  • Scena OpenMic – specjalna przestrzeń prezentacyjna w strefie expo dla spontanicznych wystąpień – daj znać organizatorom nawet w trakcie wydarzenia by uzyskać taką możliwość!

Sprawdzona formuła

  • Konferencja – jak co roku w ciągu 2 dni organizatorzy zapewniają 16h pełnych prelekcji, paneli dyskusyjnych z ekspertami, praktykami, innowatorami – przedstawicielami nauki i biznesu z Polski i zza granicy.
  • Strefa Expo – w tym roku powięksono strefę wystawienniczą do 700 m2, gdzie będzie można spotkać się z dostawcami systemów bezzałogowych dedykowanych wielu branżom. Będą goście m.in. z Azji, Afryki i Europy.
  • Giełda kooperacyjna B2B – nieodłączny element DTWM, czyli prearanżowane i moderowane spotkania biznesowe zarówno w formie online jak i offline. Rejestracja: https://dronetech-2022.b2match.io/ a opis giełdy znajdziecie tutaj.

To na co zawsze można liczyć podczas DTWM to duża dawka wiedzy, nowych relacji, doświadczeń, inspiracji i pomysłów.

Uczestnictwo w DroneTech World Meeting Toruń jako słuchacz, uczestnik giełdy B2B lub odwiedzający jest bezpłatne i wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji na stronie: www.dronetech-poland.com.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Modelarstwo lotnicze w świetle prawa unijnego

Następny

Technologia na froncie walki ze smogiem

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *