AktualnościZ Polski

Black Week w Navigate: DJI Phantom 4 RTK + Pix4Dmapper w promocji

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Z okazji Black Week firma NaviGate obniża cenę bestsellerowego zestawu przeznaczonego dla geodezji: bezzałogowego statku powietrznego DJI Phantom 4 RTK i oprogramowania do fotogrametrii Pix4Dmapper (licencja wieczysta).

Cena została obniżona z 38 690 zł netto na 33 390 zł netto. Do promocyjnego zestawu firma NaviGate całkowicie za darmo dodaje 1-miesięczną licencję Pix4Dsurvey i Pix4Dmatic, a także 1-dniowe specjalistyczne szkolenie z obsługi sprzętu o łącznej wartości 3680 zł. Promocja trwa do 4 grudnia 2020 r. Więcej o promocji na stronie: navigate.pl/drony-blackweek.

Zestaw składający się z drona DJI Phantom 4 RTK i oprogramowania Pix4Dmapper jest przeznaczony dla geodezji i fotogrametrii. Pozwala tworzyć chmury punktów, modele 3D, NMT, NMPT i ortofotomapy. Za pomocą zestawu uzyskasz centymetrowe dokładności z drona bez pomiarów fotopunktów.

Pix4Dsurvey jest oprogramowaniem, które jest stworzone do pracy na chmurze punktów. Za pomocą programu Pix4Dsurvey można wykonać wektoryzację obiektów topograficznych, zapisać je na odpowiednich warstwach, wyeksportować je razem lub osobno do środowiska CAD lub GIS.

Pix4Dmatic jest stworzony do opracowań wielkopowierzchniowych, gdzie liczba obrazów do przetworzenia przekracza 2 000. Czas przetwarzania dla tak dużego zbioru danych jest zredukowany o połowę, przy zachowaniu najwyższych dokładności.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Nowy przewodowy dron CableGuard firmy FlyFocus

Następny

Drony na Black Friday 2020

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *