AktualnościZ Polski

Aktualizacja DroneTower do wersji 1.1

W sklepach Google i Apple pojawiła się aktualizacja aplikacji DroneTower do zgłaszania lotów dronów. Nowe wersja 1.1 przyniosła przede wszystkim usprawnienia dotychczasowych funkcjonalności, nowość w postaci „Historii check-in” oraz kilka mniejszych zmian w interfejsie aplikacji.

W wersji DroneTower 1.1 przede wszystkim „naprawiono” podstawową funkcjonalność czyli zachowywanie parametrów lotu oraz danych użytkownika, które do tej pory po każdym nowym zalogowaniu użytkownika były resetowane. Dzięki temu użytkownik zaoszczędzi te kilkadziesiąt sekund na wprowadzaniu własnych ustawień wysokości, masy drona, kategorii lotu itd.

W zakładce „Obszar” jest możliwość wprowadzenia promienia nawet 5 m (poprzednio minimalny: 50 m) czyli zasadniczo dla lotów pionowo do góry, a także pobieranie/kopiowanie współrzędnych obszaru. Ponadto wprowadzono drobne zmiany w interfejsie (kolorystyka stref z ograniczeniami).

Większa zmiana to dodanie w menu głównym „Historii check-in” z możliwością filtrowania po datach, dodawaniem własnych notatek do historycznych check-inów i kopiowaniem współrzędnych (tudzież podglądaniem na mapie położenia check-in’a).

Zmiany w aplikacji są odpowiedzią Agencji na sugestie od samych użytkowników. Wszelkie dodatkowe pomysły rozwoju lub usprawnienia aplikacji można wciąż zgłaszać na adres: drony@pansa.pl.


Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

DJI AVATA 2 - czyli nie taki FPV trudny, jak go malują

Następny

Przegląd prasy dronowej - 15.06.2024 r.

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *