AktualnościZe Świata

ACTION S.A. nagrodzony przez Autel Robotics

Przedstawiciele ACTION S.A. wzięli udział w Global Partner Summit 2023 w Huizhou w Chinach – globalnym spotkaniu dystrybutorów produktów marki Autel Robotics. Podczas wydarzenia ACTION S.A. zostało uhonorowane specjalną nagrodą za najszybciej rozwijający się biznes Autel.

Global Partner Summit 2023 odbyło się pod koniec kwietnia w Huizhou w Chinach. Jednym z ważnych punktów programu było nagrodzenie partnerów producenta. W tym roku wśród wyróżnionych znalazła się firma ACTION S.A.

Otrzymanie nagrody Best Business Development Award w otoczeniu dealerów Autel z całego świata to dla nas ogromne wyróżnienie. Z marką Autel współpracujemy od ponad trzech lat jako dystrybutor i importer. Jesteśmy dumni, że w tak krótkim czasie, dzięki kompleksowemu podejściu do produktów – organizowanym pokazom, szkoleniom dla klientów czy wsparciu technicznemu, możemy efektywnie wspierać markę Autel na polskim rynku i podnosić świadomość innowacyjności jej produktów. Gratulacje dla całego zespołu technicznego ACTION, nie możemy się doczekać wprowadzenia do naszej oferty nowości Autel, zaprezentowanych podczas wydarzenia.

skomentował Konrad Pszczółkowski, Product Manager w ACTION S.A.
Autel Best Business Award for Action S.A. - 2023

Wydarzenie stanowiło wyjątkową okazję do poznania społeczności dealerów Autel z całego świata oraz zapoznania się z innowacjami produktowymi marki. Podczas eventu zaprezentowano premiery nowych produkty z serii EVO Max i Ecosystem. Wśród nich znalazł się EVO Max 4T z kamerą Zoom, kamerą szerokokątną, kamerą termowizyjną i dalmierzem laserowym oraz EVO Max 4N, wyposażony w nową kamerę Night Vision Zoom obok funkcji EVO Max 4T.

Relację z tego wydarzenia możecie obejrzeć tutaj:

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania Autel Global Partner Summit 2023:

Podmioty zainteresowane współpracą na zasadach partnerstwa handlowego z oficjalnym dystrybutorem Autel na Polskę – firmą ACTION S.A. proszeni są o kontaktowanie się przez oficjalną platformę dla partnerów handlowych.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Najnowszy Autel EVO Max 4T z termowizją i kamerą 8K

Następny

TPI zaprasza na DJI Roadshow 2023 - pokaz sprzętu DJI

2 komentarze

  1. 28 maja 2023 at 17:46 — Odpowiedz

    Autel niezly sprzęt ale serwis realizowany przez firme Action to juz jawna kpina

    • 10 czerwca 2023 at 21:08 — Odpowiedz

      Dzięki za info o serwisie. Napiszesz coś więcej? Na co trzeba uważać?

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *