AktualnościZ Polski

Briefing Dronowy ULC #4 – już jutro 10.07.2025

Kolejne spotkanie z cyklu Briefing Dronowy, organizowane przez Departament Bezzałogowych Statków Powietrznych, odbędzie się już jutro tj. czwartek 10 lipca 2025 r.

Briefing Dronowy to doskonała okazja, by być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami i inicjatywami związanymi z bezzałogowymi statkami powietrznymi (BSP). Do tej pory odbyły się już trzy edycje tego wydarzenia, które ma charakter spotkania on-line z urzędnikami z Departamentu BSP w ULC oraz zaproszonymi przez nich gośćmi. Spotkanie odbywa się zawsze zdalnie poprzez MS Teams, w godz. 12:00 – 13:00. Poprzednie podsumowania Briefingów Dronowych możecie przeczytać poniżej:

Na jutrzejszym Briefingu Dronowym pracownicy Departamentu BSP w ULC:

  • przedstawią aktualne działania i plany Departamentu BSP
  • podzielą się informacjami o inicjatywach europejskich organizacji
  • będą odpowiadać na zadawane pytania od uczestników
  • udzielą głosu gościowi specjalnemu, którym będzie funkcjonariusz Komendy Głównej Policji

Briefing Dronowy ULC #4 startuje we czwartek 10.07.2025 o godzinie 12:00, potrwa do 13:00 i będzie odbywał się na MS Teams (link do spotkania).

Dla tych, którzy nie mogą w nim uczestniczyć: nic straconego! Każde spotkanie jest nagrywane i udostępniane na kanale YouTube Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz jest również zamieszczane na stronie ULC: https://ulc.gov.pl/drony/briefing-dronowy. Z każdego wydarzenia osobiście robię również podsumowanie pisemne.


Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Ostrzeżenie nawigacyjne (NW) dla całej Polski: zakłócenia GPS

Następny

Podsumowanie Briefingu Dronowego ULC #4 z 10.07.2025

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *