AktualnościWydarzeniaZ Polski

Relacja z AUTEL Day – Warszawa, 6.10.2022 r.

Wyjątkowa sceneria stołecznego stadionu Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej stanowiła niezapomnianą oprawę dla spotkania, w którym główną rolę odegrały drony. Pokazy modeli, poznanie teorii i wielu ciekawostek o tych urządzeniach, a przede wszystkim możliwość latania dronami były wspaniałym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

6 października ACTION S.A. zorganizowała AUTEL Day – wydarzenie, w którym główny punkt programu stanowiły warsztaty latania dronami. Uczestnicy, firmy wyspecjalizowane w sprzedaży dronów oraz świadczące klientom usługi doradcze co do wyboru sprzętu, zostali podzieleni na dwie grupy, aby mieli jak największy komfort w czynnym udziale w każdej części spotkania. Podczas pierwszej, można było zdobyć wiedzę na temat tego rodzaju produktów oraz informacji o aktualnych przepisach i prawach latania dronami w Polsce. Kolejno odbył się pokaz dronów, a następnie praktyczna część, gdzie uczestnicy sami mieli możliwość latania nimi na murawie stadionu. Warsztaty przeprowadziła firma szkoleniowa Akademia UAV, z którą współpracuje ACTION S.A. Całe spotkanie obfitowało w liczne atrakcje dla gości, co sprzyjało miłej i dynamicznej atmosferze, pełniej niespodzianek.

Firma Autel jest naszym długoletnim partnerem i cieszymy się, że ta cenna współpraca dalej się rozwija. Od dłuższego czasu na rynku obserwuje się rosnący popyt na drony, dlatego też w Action S.A. rozszerzamy asortyment w tej kategorii. AUTEL Day był okazją to zobaczenia i przetestowania jednych z najnowszych modeli wchodzących do sprzedaży. Podczas pokazu dronów konsumenckich i enterprise, jaki miał miejsce w czasie wydarzenia, zaprezentowano m.in. najwyższego z oferty AUTEL model DRAGONFISH PRO z kamerą LT50 i po raz pierwszy w Polsce, drona EVO II Pro Rugged Bundle V3 razem z Autel Smart Controller SE z najnowszej serii V3, której sprzedaż ruszy już w drugiej połowie października

wypowiedział się Konrad Pszczółkowski, Product Manager w ACTION S.A.

AUTEL posiada szeroką gamę produktów specjalistycznych i oferuje jedne z najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie, jakie znajdują się obecnie na rynku. DRAGONFISH to model o najbardziej zaawansowanej konstrukcji, który zadowoli nawet najbardziej wymagających nabywców. Oferta dronów ACTION S.A., skierowana dla klientów instytucjonalnych została znacznie poszerzona i już niedługo trafi do sprzedaży wraz z odpowiednim wsparciem produktowym, możliwościami finansowania i doborem komplementarnego sprzętu.


ACTION S.A. – dostawca dla branży e-commerce, producent i wielobranżowy dystrybutor, który realizuje potrzeby sektora B2B i B2C. Główne filary biznesu: ACTION Business Center – odpowiedzialne za dystrybucję rozwiązań zaawansowanych; segment sprzedaży detalicznej, czyli własne projekty e-commerce: sferis.pl, krakvet.pl, gram.pl sprzedające bezpośrednio oraz poprzez znane platformy aukcyjne; segment sprzedaży zagranicznej e-commerce współpracujący z ponad 600 sklepami internetowymi z 50 krajów w UE i na świecie. ACTION S.A. jest też producentem profesjonalnego sprzętu dla graczy komputerowych ACTINA oraz nowoczesnych i funkcjonalnych produktów do biura oraz domu Activejet. Więcej informacji na: www.action.pl.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

YUNEEC H850-RTK - dron do zadań specjalnych

Następny

DRONETECH 2022 - B2B Hybrid Matchmaking Event

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *