AktualnościPremiery

Premiera Yuneec H850 na żywo na MSPO [LIVE STREAM]

Już jutro 6.09.2022 r. startuje 30. edycja Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. W związku z tym już w najbliższy wtorek o 13:30 zapraszamy serdecznie na darmową relację LIVE z prezentacji nowego drona H850-RTK marki Yuneec, którą poprowadzi Naval – były żołnierz Jednostki Wojskowej GROM, autor wielu książek poświęconych tematyce wojskowej. Tego nie możecie przegapić! Dla wszystkich obecnych na miejscu na MSPO: premiera na stoisku nr 94 w Hali B w strefie Stowarzyszenia Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych – wtorek o godz. 13.30!

Najnowszy dron Yuneec H850-RTK to nie jedyna nowość, którą zaprezentuje aeroMind – oficjalny dystrybutor marki w Polsce. Na MSPO można spodziewać się również innych ciekawych rozwiązań.

DETEKCJA I NEUTRALIZACJA DRONÓW

System antydronowy C-UAS Rantelon aeroMind to moduł platformy zarządzania bezpieczeństwem obiektów ARGUS klasy PSIM (Physical System Information Management), produkowanej przez polską firmę TELBUD SA. Szeroki zakres detekcji i jammowania dostarcza Rantelon, producent elektronicznego sprzętu bojowego dla wojskowych struktur państw członkowskich NATO. Sprzęt jest wypróbowany i przetestowany, przeszedł chrzest bojowy w największych trwających konfliktach w Iraku, Afganistanie, Mali i na Ukrainie.

aMe CODEV DIB

aMe to nowa generacja otwartych i wydajnych rozwiązań dla dronów, której przyświeca hasło „Because you decide” („Ponieważ to Ty decydujesz”). Platforma jest intuicyjna, gotowa do użycia, a jednocześnie posiada w pełni otwarty system dający użytkownikowi szerokie spektrum możliwości programowania, integracji zarówno istniejących, jak i niezależnych oraz indywidualnych rozwiązań soft- i hardware. Rdzeń systemu automatycznej obsługi dronów to stacje ładowania dronów Dron-in-the-Box.

TERMICZNE MATY MASKUJĄCE

Nowoczesne meto­dy pola wal­ki opierają się w dużej mierze na rozpoznaniu z powietrza. W ten sposób zwiad i wszelkie działania okazują się szybkim do zlokalizowania celem. Pojawienie się drona oznaczać może, lot „większego brata”, dla którego prowadzona jest obserwacja. NVISI-TEC IR termiczna mata maskująca, posiada właściwości umożliwiające maskowanie osób, żołnierzy oraz przedmiotów przed możliwością wykrycia poprzez promienie podczerwieni, jak i urządzenia noktowizyjne.

Firma aeroMind przedstawi wszystkie szczegóły nowych rozwiązań podczas MSPO na stoisku 94 w Hali B targów.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Nowe NSTS w trakcie konsultacji

Następny

Grupa WB na MSPO 2022

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *