AktualnościWydarzeniaZ Polski

Piąty Zlot Pilotów BSP – 17-19 maja 2024 r.

W dniach 17-19 maja 2024 roku odbędzie się wydarzenie, które zgromadzi pilotów bezzałogowych statków powietrznych z całego kraju i nie tylko. Piąty Zlot Pilotów BSP zaprasza do malowniczego Ośrodka Wypoczynkowo-Szkoleniowego Vantur, oferując nie tylko przepiękne krajobrazy idealne do lotów, ale i bogaty program pełen szkoleń, warsztatów oraz okazji do nawiązania nowych znajomości w branży.

– ARTYKUŁ REKLAMOWY –

Dlaczego warto wziąć udział w zlocie?

Piąty Zlot Pilotów BSP - 17-19.05.2024 r.

Piąty Zlot Pilotów BSP to nie tylko samo latanie dronami i rozmowy na temat dronów. W harmonogramie wydarzenia jego organizatorzy zaplanowali wiele różnych atrakcji, wśród których każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie:

  • Budowa drona FPV: nie przegap okazji do uczestnictwa w warsztatach, gdzie pod okiem doświadczonych pilotów i konstruktorów zbudujemy od podstaw drona FPV. Co więcej, jeden szczęśliwy uczestnik wygra drona zbudowanego na zlocie!
  • Szkolenia z lotów FPV: dedykowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych pilotów FPV, szkolenia pozwolą na doskonalenie umiejętności w bezpiecznym środowisku, z wykorzystaniem symulatorów oraz specjalnie przygotowanego toru.
  • Certyfikacja pilotów BSP: zdobądź certyfikaty A1/A2/A3 oraz NSTS, ciesz się możliwością zdobycia uprawnień w otoczeniu innych pasjonatów, z dala od anonimowych kursów online.
  • Filmowanie z drona i nie tylko: weź udział w bloku szkoleniowym poświęconym filmowaniu z drona i wspólnie stwórzmy aftermovie z naszego zlotu!
  • Ognisko i networking: spędź niezapomniane chwile, dzieląc się pasją i doświadczeniem z innymi uczestnikami zlotu. Te trzy dni to doskonała okazja do zawiązania nowych przyjaźni i kontaktów zawodowych.

Niższa cena do 31 marca

Specjalna oferta Early Birds jest dostępna do 31 marca 2024 roku – skorzystaj z niższej ceny 599 zł za uczestnictwo (zamiast standardowej ceny 699 zł). Cena obejmuje 2 noclegi z wyżywieniem, niezapomniane przeżycia i unikatowe pamiątki.

Piąty Zlot Pilotów BSP - 17-19.05.2024 r.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji do rozwijania swoich umiejętności, poznawania nowych ludzi i dzielenia się swoją pasją. Rezerwuj swoje miejsce już dziś i dołącz do nas na Piątym Zlocie Pilotów BSP – wydarzeniu, które każdy miłośnik dronów powinien mieć w swoim kalendarzu!

Więcej na stronie wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1028301185065165/


Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Pierwsze dostępne akcesorium C5 od Flying Eye

Następny

Podsumowanie ruchu BSP w 2023 r. - dane PAŻP

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *