RecenzjeZabawaŻycie codzienne

ONAGOfly Smart Nano Drone – inteligenta alternatywa dla Lily

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

ONAGOfly to prawdziwa rewolucja na rynku dronów. Po raz pierwszy quadrocopter niewielkich gabarytów oferuje swojemu użytkownikowi całą paletę różnorodnych funkcjonalności profesjonalnego drona. Niewielkich rozmiarów maszyna (125x125x46mm) skrywa w swym wnętrzu najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dron ONAGOfly posiada udoskonaloną wersję podążania za właścicielem i w przeciwieństwie do Lily, autonomicznie rozpoznaje i omija przeszkody na swej drodze. Czym jeszcze ONAGOfly podbił serca użytkowników na całym świecie?

Wspomniany system „follow me” oparty został na rewolucyjnym połączeniu sygnałem GPS drona z smatfonem właściciela. W ten sposób quadrocopter śledzi użytkownika, wychwytując wszelkie jego ruchy. Dzięki zastosowanemu systemowi GPS ONAGOfly rejestruje materiał wideo bez potrzeby ręcznego sterowania dronem. Wkraczamy tu w nowy nurt tzw. drone-selfie. Unikalne i wyjątkowe ujęcia zapewnia wmontowana kamera z matrycą Sony 15 MP, która umożliwia wykonywanie filmów i zdjęć w wysokiej jakości Full HD (1080p 30Fps). Dodatkowym atutem drona Smart Nano ONAGOfly jest funkcja wykrywania uśmiechu, która automatycznie wyłapuje radość na twarzy i utrwala ją na zdjęciu.

Dron ONAGOfly nie bez kozery posiada w nazwie określenie: smat nano. Dzięki wbudowanym diodom podczerwieni quadrocopter w samodzielny i „inteligentny” sposób rozpoznaje i omija przeszkody stojące mu ma drodze. Dzięki temu właściciel drona nie musi martwić się o jego ewentualne uszkodzenia. Oprócz funkcji śledzenia użytkownik może indywidualne sterować dronem za pomocą dedykowanej aplikacji. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i kompatybilna z systemami zarówno Android, jak i iOS. Sterowanie dronem odbywa się za pomocą żyroskopu wbudowanego w smatrfona i polega na odpowiednim przechylaniu telefonu. Dzięki aplikacji użytkownik może także zaplanować lot po wyznaczonej trasie, synchronizować parametry czy wykonywanie zdjęć czy filmów.

Kolejnym autem ONAGOfly Smart Nano Drone jest waga maszyny. Zaledwie 140g w połączeniu w kompaktowymi gabarytami umożliwia bardzo łatwy transport drona – np.w przeciętnej wielkości plecaku. Bateria o 1000 mAh umożliwia, stosunkowo długi 12 minutowy lot z rejestracją wideo (czas przelotu bez rejestracji to 15 minut). Ładowarka 7.4V zapewnia szybkie uzupełnienie energii. W zaledwie 30 minut ONAGOfly jest gotowy do dalszego lotu.

Dron ONAGOfly Smart Nano Drone to model, który z powodzeniem może konkurować z popularną Lily. Poza wymienionymi atutami należy zaznaczyć pełną dostępność ONAGOfly na polskim rynku, podczas gdy premiera Lily uległa przesunięciu na lato 2016 r. Także cena przemawia na korzyść inteligentnego ONAGOfly.

Więcej informacji o: dron ONAGOfly.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Zanim kupisz dziecku drona na komunię...

Następny

AirVein - transport krwi przy użyciu dronów rodem z Polski

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *