AktualnościZ Polski

NaviGate ze statusem „Gold Partner” DJI Enterprise

Krakowska firma NaviGate uzyskała status złotego partnera „Gold Partner” DJI Enterprise jako jedna z kilku firm w Europie, co jest najwyższym wyróżnieniem dla dystrybutorów tej marki.

Znak „Gold Partner” poświadcza, że dystrybutor posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu bezzałogowych statków powietrznych DJI Enterprise oraz ich zastosowania w różnych branżach przemysłowych. Informuje także o tym, że dystrybutor zapewnia obsługę sprzedażową i posprzedażową klienta na najwyższym poziomie, w tym wsparcie techniczne i serwis dla produktów DJI Enterprise.

Firma NaviGate już od kilku lat dostarcza na rynek Polski bezzałogowe statki powietrzne DJI Enterprise, zapewniając przy tym kompleksową obsługę, wsparcie i szkolenia dla klientów sektora prywatnego, korporacji i jednostek administracji publicznej. Firma NaviGate umożliwia klientom umówienie się na prezentację sprzętu w terenie w dowolnym miejscu w Polsce, a także w biurze w Krakowie lub oddziale w Warszawie.

NaviGate Sp. z o.o. – Dział Bezzałogowych statków powietrznych
tel. 12 200-22-28 w. 104, e-mail: drony@navigate.pl
Siedziba Główna Kraków: ul. Wadowicka 8a, 30-415 Kraków
Oddział Warszawa: ul. Gościnna 7, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego k. Warszawy

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

ANAFI Ai - nowy dron firmy Parrot

Następny

Proponowane zmiany do AMC/GM do rozporządzenia 2019/947

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *