AktualnościWydarzeniaZ Polski

Konferencja Dentons Drone Day – 17 stycznia 2020 r.

Już w piątek, 17 stycznia 2020 r. zapraszamy na pierwszą konferencję Dentons Drone Day poświęconą przyszłości sektora dronów w Polsce i w Europie.

Czy prawo dotyczące bezzałogowców rozwija się w optymalnym tempie? Jak koncepcja U-Space wpłynie na usługi komercyjne z wykorzystaniem dronów? Czy prawo zamówień publicznych i własności intelektualnej w obecnym kształcie odpowiada na najważniejsze potrzeby sektora? Na te i wiele innych pytań, fundamentalnych dla rozwoju branży, odpowie Dentons Drone Day.

Będziemy także wskazywać, jak z sukcesem ubiegać się o dotacje i zachęty rozwojowe. Jest to znakomita okazja do dyskusji w gronie ekspertów i kontaktu praktyków z najbardziej innowacyjnymi spółkami z sektora dronów.

W seminarium jako prelegenci wezmą udział przedstawiciele takich podmiotów, jak m.in. Polska Grupa Zbrojeniowa, Leonardo, Airbus, Veolia, FlyTech, ITWL, Advanced Protection System, PKP CARGO, Tauron, Aldesa, Flytronic, Cervi Robotics oraz Pelixar. Patronat nad konferencją objął Instytut Technicznych Wojsk Lotniczych.

Informacje organizacyjne

Miejsce konferencji to siedziba firmy Dentons, ul. Zajęcza 4, Warszawa. Rozpoczęcie konferencji będzie o godzinie 10:00, zakończenie planowane jest na godzinę 16:00.

Udział w konferencji jest bezpłatny i wymaga rejestracji. W celu zgłoszenia chęci udziału, prosimy o rejestrację. Organizator zastrzega sobie prawo do selekcji zgłoszeń. Więcej informacji oraz procedura rejestracji dostępne są na stronie organizatora.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

PAŻP rozpoczął testy produkcyjne PansaUTM

Następny

Czym grozi lądowanie DJI Mavic Mini na dachu kościoła Mariackiego

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *