AktualnościWydarzeniaZe Świata

International Drone Show 2024 – Odense, Dania – 28-29.05.2024 r.

Coroczna konferencja i wystawa International Drone Show dotycząca dronów przyciąga międzynarodowych gości, którzy mogą obejrzeć pokazy na żywo, odwiedzić wystawę i dowiedzieć się o branżowych nowościach. To wydarzenie co roku należy do największych wydarzeń poświęconych dronom w Europie.

Miejscem wydarzenia International Drone Show 2024, które odbędzie się 28 i 29 maja 2024 r. jest lotnisko HCA (HANS CHRISTIAN ANDERSEN AIRPORT) w Odense w Danii.

Główne atrakcje zaplanowane są na 29 maja. Poza konferencją, panelami dyskusyjnymi, demonstracjami technologicznymi na żywo oraz wystawą główną – częścią wydarzenia będą spotkania B2match, podczas którego uczestnicy będą mogli spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi w trakcie krótkich spotkań 1:1. Gospodarzem B2match będzie Enterprise Europe Network.

W poprzedniej edycji International Drone Show 2023 wzięło udział:

  • 400 interesariuszy z branży BSP z całego świata
  • 29 firm prezentowało się na swoich stoiskach wystawowych
  • 39 prelegentów wystąpiło na konferencji
  • 60 osób więzło udział w wydarzeniu „Gateway to Europe” poprzedzającym główną konferencję
  • 80 osób uczestniczyło w wydarzeniu networkingowym

International Drone Show 2024 jest wydarzeniem odpłatnym dla uczestników (konieczny zakup biletu), rejestracji i zakupu należy dokonać poprzez stronę wydarzenia: https://www.odenserobotics.dk/events/international-drone-show-2024/.


Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

TPI rusza z trasą DJI Enterprise Roadshow 2024

Następny

Droniada Future Forum by Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa - 24.05.2024 r.

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *