AktualnościWydarzeniaZ Polski

Global Drone Conference 2021

Tegoroczne Targi Lotnicze AVIATION EXPO 2021 to nie tylko załogowe maszyny lotnicze. Światem awiacji od kilku lat wstrząsa branża maszyn bezzałogowych. Dlatego organizatorzy AVIATION EXPO, wychodząc po raz kolejny naprzeciw oczekiwaniom rynku, zorganizują całodniową konferencję poświęconą właśnie branży dronów – Global Drone Conference.

Podczas Global Drone Conference poznamy wiodące na rynku polskim spółki dronowe, ale też będziemy mieli okazję zapoznać się z europejskimi technologiami np. Leonardo. Integracja dronów z innymi użytkownikami przestrzeni powietrznej, zastosowanie dronów w różnych sektorach gospodarki, potrzeba rozwoju U-Space, nowe regulacje unijne to tylko niektóre tematy, jakie poruszymy podczas całodziennej konferencji.

Spotkanie organizowane jest przez Joannę Wieczorek – eksperta prawa lotniczego współpracującego z kancelarią Dentons, rzecznika prasowego Aeroklubu Polskiego, doradcę strategicznego Drone Alliance Europe.

Joanna Wieczorek i Jerzy Makula – prezes Aeroklubu Polskiego

Konferencja odbędzie się w piątek, 10 września w sali LAMBDA Centrum Kongresowego Targów Kielce. Rozpoczęcie o 9:30. Na konferencję można zarejestrować się on-line poprzez formularz na stronie wydarzenia.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Dron z kamerą - jak wybrać odpowiedni?

Następny

W Sosnowcu rusza pilotaż transportu defibrylatorów dronami

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *