AktualnościWydarzeniaZ Polski

Drony w branży security. Targi Securex w Poznaniu

Już w najbliższy poniedziałek – 23 kwietnia – rozpoczynają się targi Securex w Poznaniu i potrwają do czwartku 26 kwietnia. To największe i najbardziej prestiżowe targi zabezpieczeń w całej Europie Środkowej mające charakter międzynarodowy. Sprawdźcie co polska branża BSP przygotowała na tę okazję.

Podczas targów firmy polskie i zagraniczne będą prezentowały swoją ofertę produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń. Prezentacje nie ograniczą się jedynie do pokazywania produktów i ulotek z usługami na stoiskach. Organizatorzy przewidzieli liczne prezentacje działania systemów na żywo – w przypadków dronów będą to loty pokazowe i prezentacja możliwości np. kamer termowizyjnych i inspekcyjnych.

Na targach Securex nie mogło zabraknąć firmy aeroMind rodem z Poznania. Na stoisku aeroMind (hala 8A stoisko 31) odwiedzający będą mogli obejrzeć i porozmawiać m.in. o:

  • Drony Yuneec Typhoon H520 do zastosowania w systemach security.
  • Systemy Elistair dla dronów pracujących ponad 10 godzin na uwięzi na wysokości 100m.
  • Dron Typhoon H520 z mobilnym systemem pomiarowym do badania czystości powietrza Atmon FL.
  • System ochrony antydronowej DeDrone.
  • System umożliwiający podłączenia dowolnego drona do dowolnego systemu monitoringu airCCTV poprzez GSM 3G/4G.
  • Ultrawszechstronny dron Aerialtronics Altura Zenith z czasem lotu 40 min i m.in. kamerą PENSAR inteligentnie przetwarzającą obraz w trakcie lotu (termowizja + wizja zoom x30), skanerem LiDAR czy mechanizmem zwalniania ładunków. (więcej o Aerialtronics).

Więcej informacji o każdym z tych rozwiązań pojawi się na łamach Świata Dronów po targach.

Na terenie targów aeroMind da pokaz możliwości flagowego drona ze swojej oferty dystrybucyjnej – Yuneec Typhoon H520 z podwójną kamerą termowizyjną CGO-ET. Pokazy odbywają się codziennie w sektorze 10  o określonych godzinach:

  • poniedziałek 14.00
  • wtorek 14.00
  • środa 13.00
  • czwartek 11.00

Sporą atrakcją zapewnioną przez aeroMind będzie konkurs pt.: „Przyszłość dronów w branży security”, w którym do wygrania jest dron Yuneec Typhoon H za zajęcie 1 miejsca w konkursie oraz Szkolenie dronowe UAVO VLOS – nagroda za zajęcie miejsca nr 2. Formularz zgłoszeniowy do konkursu można znaleźć na stoisku targowym aeroMind nr 31 w hali 8A.

O kolejnych firmach z branży BSP prezentujących się na Securex dopiszę w miarę pozyskiwania kolejnych informacji. Proszę o zgłaszanie się firm, których oferta będzie prezentowana w Poznaniu.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Aerobits rozpoczyna współpracę z Unifly

Następny

Statystyki UAVO na dzień 19.04.2018

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *