AktualnościBez kategoriiWydarzeniaZ Polski

Dronexpo w Rzeszowie – 26 listopada 2017

W niedzielę, 26 listopada 2017 w Rzeszowie, a dokładniej w G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego, Rzeszów – Jasionka odbędą się jedne z największych targów dronowych w tej części Europy – Dronexpo 2017. Jest to już trzecia edycja imprezy Dron Show Rzeszów, która ze względu na rozmiar i  międzynarodowy charakter przedsięwzięcia w tym roku zyskała już nową nazwę. Organizatorem targów jest Centrum Naukowo-Technologiczne Systemów Bezzałogowych Sp. z o.o.

Dla wszystkich wystawców oraz odwiedzających organizator przygotuje profesjonalną strefę wystawiennicząa oraz specjalnie przygotowane strefy B2B pozwalające na szybkie tworzenie sieci wzajemnych powiązań i kontaktów biznesowych. Prócz tego zostanie specjalnie przygotowana zewnętrzna oraz wewnętrzna strefa lotów umożliwiająca zaprezentowanie działania swoich produktów wybranej grupie klientów.

W ramach targów odbędą się również wyścigi dronów rozgrywa pod „starą” nazwą – Dron Show Rzeszów 2017, zorganizowany będzie konkurs na najciekawsze stoisko wystawiennicze z atrakcyjnymi nagrodami, a na zwieńczenie targów odbędzie się bankiet biznesowy.

Podczas targów Dronexpo na powierzchni liczącej liczącej 28 000 m2 zaprezentuje się około 100 wystawców związanych z sektorem systemów bezzałogowych lub oferujących produkty oraz usługi mogące znaleźć zastosowanie w tym sektorze.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami dotyczącymi wydarzenia zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z Biurem wydarzenia lub z Organizatorem:

  • e-mail: biuro@dronexpo.com.pl
  • telefon: +48 570 876 007

Więcej informacji na stronach:

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Bezpieczeństwo użytkowania Bezzałogowych Systemów Latających - spotkanie

Następny

SafeSky po 2 latach zaprezentowano na Hannover Messe 2017

1 Komentarz

  1. 9 października 2017 at 15:35 — Odpowiedz

    Hej cześć, to wydarzenie zostało przeniesione na maj-czerwiec 2018

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *