AktualnościWydarzeniaZ Polski

Poznań Drone Expo 2020 – 18 – 21.11.2020

Już za niecałe 2 miesiące – w dniach 18 – 21 listopada 2020 – planowana jest kolejna edycja Poznań Drone Expo – targów dronów organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Na oficjalnej stronie wydarzenia droneexpo.pl widnieje nowa data zbliżających się targów Poznań Drone Expo. Zeszłoroczna edycja odbyła się w maju. Tegorocznej nie udało się zorganizować o tej samej porze roku z racji panującej od marca epidemii koronawirusa (była planowana na 21-23 kwietnia). Organizatorzy rozesłali pocztą elektroniczną informacje o utrzymaniu terminu listopadowego oraz kilka informacji o charakterze reklamowym zachęcającym do udziału w tym wydarzeniu:

Trzymamy rękę na pulsie oraz zaciśnięte kciuki aby doszło do realizacji wydarzenia, które – jak każde duże targi i konferencje w tym roku – są zagrożone przez trwającą epidemię. Jako partner medialny będziemy informować o agendzie i planowanych atrakcjach w ramach tego wydarzenia.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Polskie drony - nowe wyzwania - 25-28 sierpnia 2020

Następny

FlyEye pod skrzydłami NATO

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *