AktualnościZ Polski

Książka „Drony. Wprowadzenie. Technologie. Zastosowania” – zapowiedź

Na rynku pojawiła się nowa publikacja poświęcona dronom. Ponieważ generalnie na rynku nie ma zbyt wielu polskojęzycznych pozycji warto zwrócić uwagę na każde nowe wydanie. Książka nosi dość ogólny tytuł „Drony. Wprowadzenie. Technologie. Zastosowania” autorstwa Sarah E. Kreps została wydana przez Wydawnictwo Naukowe PWN, a swoją datę premiery miałą 01.04.2019r.

Zgodnie z opisem wydawcy jest to książka popularno-naukowa kierowana do szerokiego grona odbiorców – zarówny tych zainteresowanych wykorzystaniem dronów w celach wojskowych, jak i zastosowaniem BSP w przemyśle, logistyce, rolnictwie.

Oryginał w języku angielskim ukazał się pod tytułem „DRONES: What everyone needs to know, First Edition” w 2016 roku i został wydany przez Oxford University Press. Autorką książki jest Sarah E. Kreps – pani oficer Sił Powietrznych w stanie spoczynku, a także profesor na Cornell University.

"Drony" - Sarah E. Kreps - Wydawnictwo PWN

Objętościowo publikacja zajmuje 233 stron. Cena na stronie ksiegarnia.pwn.pl – aktualnie wynosi 43,07zł.

Po zakupie planuję napisanie recenzji, nawiązałem również kontakt z wydawnictwem i 3 egzemplarze tejże publikacji będę miał do przekazania trzem czytelnikom Świata Dronów jako nagroda w prostym konkursie. Czekajcie na dalsze informacje!

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Jaki dron na komunię 2019? Od 1000zł do 2000zł - Część 2

Następny

Powstał Yuneec Academy - program partnerski dla ośrodków szkoleniowych

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *